תכונות המשקיע 14 , המדריך השלם למעבר דרך קירות – הנס שבהתחלה

 

 

 

 


איך אפשר להצליח בהתחלה , הרי זה כול כך קשה ?

ההתחלה תמיד נראית מאימת , אז מה עוזר לנו לצלוח את הקטעים הקשים?

קטע נוסף מתוך המדריך השלם למעבר דרך קירות:

"…בגלל שהיקום מחבק אותנו באהבה כשאנו שואפים לכיוונו יש לנו פה מעין "פרוטקציה" מהכוחות הנסתרים שמניעים את העולם  – "פיתחו לי פתח של מחט ואפתח לכם פתח בגודל של עולם…",  "הבא לטהר מסייעים בידו" – מספיק שאדם מחליט לשנות את הכיוון שלו , הוא לא צריך לעשות את כל הדרך לבד , הוא רק צריך להתחיל וכבר הוא מקבל את העזרה.


אם אנחנו נגד הזרם הטבעי שלנו אז קשה לנו ללכת ודברים לא מסתדרים אבל כשאנו פונים לטוב פתאום דלתות נפתחות….


לכן יש פה סוג של נס , השינוי אפשרי וקל באופן יחסי בגלל "הפרוטקציה" הזו של העולם אם אנו בוחרים בנתיב החיובי. לכן כמו שהגמרא (סוכות נב.) אומרת לעתיד לבוא כשצדיקים מסתכלים לאחור יצר הרע שלהם נדמה להם כהר גבוה ולא ברור להם איך טיפסו כל כך גבוה , ואיך הצליחו לעבור ולעקוף מכשול כזה עצום , אבל כשהרשעים מסתובבים לאחור הם רואים חוט דק וקל למעבר ולא ברור להם איך לא הצליחו לעקוף כזה מכשול קטן ופשוט למעבר וגם הקב"ה מסתכל ביחד אתם על החוט ולא מבין איך הם לא עברו אותו.

כי כשהמעבר עומד על הפרק לכיוון הכוח החיובי ישנה  עזרה מלמעלה שמסייעת להקטין את המכשול , ולאחר זמן כשמטים לגמרי את הכיוון לכיוון החיובי ההצלחות נערמות ומתגברות עד שהם מגיעות לגבהים מדהימים , הרים גבוהים שלא ברור אף למי שחצה אותם איך ניתן לחצות כאלו מבחנים…"

מי שמעוניין לקנות את המדריך השלם למעבר דרך קירות שיפנה אלי במייל.

הספר נכתב לפני כארבע שנים על ידי אדם שאני מכיר.

גם אם אכתוב לכם את שמו ( בניגוד לרצונו כמובן ) , אני בספק אם תדעו מיהו באמת , אני לא מאמין שאתם מכירים אותו , אפילו אם תקישו את שמו בגוגל לא תקבלו מידע רלוונטי כך ששם המחבר לא ממש רלוונטי כאן.

לאחרונה אני נתקל בהמון פניות של אנשים שמעוניינים לדעת מי כתב את הספר , אני מבין שיש אנשים שרוצים לדעת לפני שהם קונים ספר מי האיש שכתב אותו , זה הגיוני ומקובל.

במקרה הנוכחי פשוט צריך לקרוא ולשפוט את הטקסט ללא הדעה הקודמת שיש לנו על המחבר.

 

 

גבי זי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *